O nas

Przy zakładaniu własnego biura zależało nam przede wszystkim na przełamaniu stereotypu pośrednika – służbisty.
W naszym biurze chcemy pokazać klientom, że agent nieruchomości to również człowiek, z którym można porozmawiać na różne tematy- często znacznie odbiegające od głównej tematyki.
Podstawowymi i najważniejszymi cechami naszego działania są relacje i profesjonalizm.

Chcemy pokazać, że profesjonalnie i rzeczowo nie musi oznaczać sztywno i urzędowo.
Dowodem na to są obsłużeni przez nas klienci, którzy po transakcjach zostają z nami w kontakcie – w tym na stopie prywatnej – oraz polecają nas swoim znajomym czy rodzinie.

Katarzyna Naskręt

Katarzyna Naskręt


tel. +48 502 606 268
e-mail: katarzyna@golden-nieruchomosci.pl

Od 5 lat zajmuję się sprzedażą oraz poszukiwaniem nieruchomości dla moich klientów.
Nie istnieje dla mnie "niemożliwe" i "nie da się". Jestem otwarta na ludzi oraz na ich potrzeby. Łatwo nawiązuję nowe kontakty i duże znaczenie odgrywają dla mnie relacje z moimi klientami.
Na co dzień - właścicielka golden retrievera Abby, miłośniczka gotowania i dobrego jedzenia oraz czytania książek.

Arkadiusz Naskręt

Arkadiusz Naskręt


tel. +48 501 459 359
e-mail: arkadiusz@golden-nieruchomosci.pl

Od ponad 4 lat pracuję w branży nieruchomości pomagając klientom w zakresie najmu, sprzedaży oraz kupna nieruchomości. Relacje to podstawa – bez wzajemnego zaufania ciężko o owocną współpracę. W tej branży najważniejsze, aby klient dostał od nas – agentów – wsparcie oraz pomoc na każdym etapie naszej działalności. W wolnych chwilach wybieram dobry serial, książkę, muzykę, długie spacery z Abby oraz oglądanie meczów piłki nożnej.

Prywatnie jesteśmy parą z 15-letnim stażem (prawie 10 lat po ślubie) oraz właścicielami Golden Retrievera – Abby, która wśród naszych klientów uchodzi za nasz znak rozpoznawczy. Stąd nazwa naszego biura.